“BILANS”

Witamy Państwa na naszej stronie i dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.

“Ty Zajmij się zarabianiem pieniędzy, a my dopilnujemy dokumentów”

To motto przyświeca nam już od 15 lat.

Zawsze najważniejszy dla nas był klient, oraz jego zadowolenie. I możemy obiecać, że z naszej strony dołożymy wszelkich starań, aby tak pozostało.Naszym celem i misją jest być dla klienta niezastąpioną pomocą, jak również dobrym partnerem biznesowym. Chcemy, aby każdy klient miał poczucie bezpieczeństwa i nie martwił się o dokumenty – od tego ma księgowych.

Gorąco zapraszamy do kontaktu z nami osobiście.

Wystarczy zadzwonić i się umówić.

Przyjedziemy do Was lub spotkamy się u nas w biurze.

Mamy świadomość, że każdy klient i każda firma jest inna i dla tego chcemy każdego klienta traktować indywidualnie. Nie chcemy, aby klient miał wrażenie, że jest tylko kolejnym klientem.

Szanujemy Państwa czas i dlatego jesteśmy bardzo elastyczni zawsze staramy się dopasować do klienta i sprostać jego oczekiwaniom to przecież dzięki Wam istniejemy.

Staramy się być dla Państwa przyjacielem, który doradzi najlepiej jak potrafi i zawsze pomoże.

Problemy naszych klientów, są również naszymi problemami, dlatego chcemy pomagać Państwu w naszej wspólnej ” drodze do biznesu “.

Dla tych z Państwa, którzy noszą się z zamiarem otworzenia własnego biznesu mamy dobrą informację. Rejestracja działalności gospodarczej, nie musi być wcale drogą przez mękę.

Przyjedź a doradzimy i podpowiemy, co należy zrobić. A nawet, jeśli zajdzie taka potrzeba, pojedziemy z Państwem dopilnować wszystkich formalności.